WSPÓŁPRACA

Chloris Bogini Kwiatów

Twórz i rozwijaj z nami markę Chloris

Zysk proporcjonalny od sprzedaży

Profesjonalne środki ochrony i pielęgnacji w Twojej ofercie

Korzystane warunki współpracy

Pomoc, wsparcie techniczne, próbki produktów

Twórz i rozwijaj z nami markę chloris

Korzyści partnerstwa

Chcesz rozwijać z nami markę Chloris? Jesteś hurtownikiem, ogrodnikiem, właścicielem sklepu lub kwiaciarni? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu nawiązania kwitnącej współpracy.

Sprzedawaj Chloris w swojej kwiaciarni!

Chloris Spray oraz Chloris Flowers są idealną alternatywą dla linii professional, która służy domowemu użytkowaniu. Twoi Klienci będą zadowoleni, a ich kwiaty piękne jak nigdy. Zabezpieczone przed chorobami, odżywione i w pełni wypielęgnowane, sprawią że Klienci będą wracać po produkty a Ty, będziesz cieszyć się swoim zyskiem ze sprzedaży naszych produktów.

płyn do kwiatów
pielęgnacja kwiatów ciętych

Promocja w mediach społecznościowych

Zostań ambasadorem marki Chloris

Rozwijaj z nami markę Chloris, kreując przy okazji swój wizerunek w mediach społecznościowych. To wymienna korzyść, zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Dla naszych medialnych Partnerów przygotowaliśmy osobne pakiety korzyści.

Taguj nas na Instagramie, oznaczaj na Facebooku, udostępniaj nasze posty i ciesz się lepszymi warunkami współpracy!

Na naszym profilu organizujemy także liczne konkursy, w których możecie pochwalić się swoimi florystycznymi umiejętnościami. To doskonały sposób na promocję swojego kunsztu, zwiększenia zasięgów dla swojego biznesu, a także szansa na wygranie nagród w postaci produktów marki Chloris Professional.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie z formularza kontaktowego.