Bioasekuracja

"Stop Covid-19"

Tworzenie Bezpiecznej Przestrzeni Poprzez Ograniczenie Transmisji Wirusa SARS CoV2 Jest Naszym Wspólnym Obowiązkiem.

Szkolenia z zasad bioasekuracji "Stop Covid-19"

Bezpieczny Pracownik Bezpieczny Klient

Celem kursu jest wsparcie sektora prywatnego jaki i samorządowego w dostosowaniu struktur personalnych, procesowych oraz infrastruktury do prowadzenia działalności w trakcie lokalnej transmisji SARS CoV2. W ramach szkolenia jego uczestnicy nabędą podstawową wiedzę z zakresu bioasekuracji oraz organizacji pracy niezbędną do bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków. Ponadto, każdy z uczestników kursu pozna zasady doboru oraz użytkowania środków ochrony indywidualnej oraz zapozna się z procedurami, które powinny zostać wdrożone w trakcie wystąpienia objawów COVID – 19, zarówno u pracownika jak i osoby z zewnątrz.

Urządzenia aplikujące środki dezynfekcyjne

Urządzenia do Bioasekuracji

Posiadamy dla Państwa kompleksowe rozwiązania sprzętowe pozwalające na ograniczenie transmisji patogenów w tym wirusa SARS CoV2.

Posiadany w ofercie sprzęt pochodzi głównie od polskich producentów dzięki czemu nie grozi nam brak ciągłości dostaw.

System automatycznej dezynfekcji

Kabina Dezynfekcyjna

Kabina Dezynfekcyjna : stanowi pierwszą strefę w której możemy poddać osoby wchodzące do obiektu skutecznej dezynfekcji poddając je działaniu środka dezynfekującego nanoszonego na całą powierzchnię. Uzupełnieniem Kabin dezynfekcyjnych mogą być systemy bezdotykowego pomiaru temperatury i automatyczna bezdotykowa dezynfekcja dłoni. Przejdź do specyfikacji.

Automatyczna dezynfekcja dłoni

Bezdotykowy Dozownik do Rąk

Wykonany z najlepszych materiałów dozownik do rąk pozwala na bezdotykową dezynfekjcę dłoni. Idealnie dobrany mikro natrysk rozprowadza równomiernie środek dezynfekujący na całe dłonie. Urządzenie posiada atest PZH a jego solidna konstrukcja i niezawodność została doceniona przez naszych klientów. Przejdź do specyfikacji.

Mobilny system dezynfekcji

Natrysk Mikro Kroplą - Sucha Mgła

Urządzenie przystosowane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, dezynfekuje zarówno powierzchnie płaskie jak i ściany , sufity, wnęki. Gęsta mgła wytwarzana przez urządzenie penetruje wszystkie powierzchnie pozostawiając na ich powierzchni cienką warstwę środka dezynfekującego. Przejdź do specyfikacji.

Dezynfekcja pomieszczeń kropla 5 mikronów

Atomizer ultradzwiękowy

To urządzenie niezbędne do systematycznej dezynfekcji pomieszczeń będące niezatąpione do szybkiej i skutecznej dezynfekcji wszystkich powierzchni znajdujących się w pomieszczeniu. Krótkie i fachowe szkolenie pozwoli na samodzielną dezynfekcję każdego pomieszczenia co znacząco wpływa na ograniczenie kosztów dezynfekcji i pozwoli Ci utrzymać bezpieczną przestrzeń. Przejdź do specyfikacji.

 

Idealne urządzenie do szybkiej dezynfekcji

SANY + AIR

To idealny zestaw do dezynfekcji mający zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy szybko i precyzyjnie podać środek dezynfekcyjny. Dezynfekcja stołów, krzeseł , poręczy czy telefonów komórkowych przebiega szybko i sprawnie. Dzięki nebulizacji środka dezynfekującego może być stosowany do wszelkich powierzchni. Zbudowany wyłącznie z włoskich, certyfikowanych podzespołów, umożliwiających rozpylanie środka dezynfekcyjnego w sposób ciągły. Przejdź do specyfikacji.

Działamy Żebyś Czuł Się Bezpiecznie.

Zapłać nam oszczędnościami, które wygenerujemy dla Ciebie.

+48.530.611.579